Ceyhun Atuf Kansu Cd. 1372. Sokak No:12/A-B-2 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
+90 312 222 56 06

Q45H / 85 Perasetik Asit Ölçüm Sistemi

ATI Model Q45H/85, perasetik asit içeren süreçlerin on-line izlenmesi ve kontrolü için tasarlanmıştır. Çoğu on-line amperometrik ve kolorimetrik monitörlerin aksine, Q45H sistemleri kimyasal reaktif kullanımını gerektirmeyen membran kaplı polarografik sensör kullanır. Q45H sistemi hiçbir hareketli parça içermediği için yanan pompa, motor veya yıpranan hortumlar gibi zorlu servis ihtiyaçları gerektirmez. Standart bakım için gerekli tüm malzemeler ise cihaz seti ile birlikte gelmektedir.

Perasetik asit sensörleri iki konfigürasyonda mevcuttur: “By-Pass” ve “Daldırma”. By-Pass, diğer ifade ile sabit akışlı akış hücresi, sensör yüzeyinde sabit basınç ve debi oluşturmak için tasarlanmıştır ve bu özel tasarım sayesinde sensör, prosesteki debi ve basınç değişimlerinden etkilenmez. Tek yapmanız gereken akış hücresine 400-500 ml/dk debide numune bağlantısı yapmanız. By-Pass için daha temiz su uygulamalarında kullanmak üzere düşük debiler için tasarlanan farklı bir akış hücresi de mevcuttur. Bu akış hücresinden de 50-150 ml/dk akış debisi geçirmeniz yeterlidir. Daldırma tip sensör ise en azından 15 cm/saniye gibi bir akış hızına ihtiyaç duymaktadır.

İki telli, AC beslemeli yada bataryalı modelleri ile ATI Q45H/85 Perasetik Asit Analizörü bütün perasetik asit ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere üretilmiştir.  Portatif, bataryalı ve veri kayıt özelliği olan modeli ile de her türlü proses çalışması ya da geçici izleme ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Daha da fazla esneklik için cihaz opsiyonel bir pH girişi ile de konfigüre edilebilmekte ve hem perasetik asit hem de pH için analog çıkış üretebilmektedir.

ÜRÜN HAKKINDA

Ürün Adı Teknik Döküman Türü Dili Indirme Linki
ATI Q45H 85 Perasetik Asit Ölçüm Sistemi Broşür eng-flag pdf_logo
ATI Q45H 85 Perasetik Asit Ölçüm Sistemi Teknik Çizim eng-flag pdf_logo