Ceyhun Atuf Kansu Cd. 1372. Sokak No:12/A-B-2 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
+90 312 222 56 06

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK PRENSİBİ

Envita Su Analiz Cihazları ve Çevre Teknolojileri Ltd. Şti. olarak websitemizi ziyaret ettiğiniz, ürünlerimize ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sizlerin verdiği bilgilerin özelliği ve gizliliği bizim için de önem taşımaktadır. Websitemizi ziyaretiniz boyunca verdiğiniz bilgiler gizlilik içinde ve yasal yönetmeliklere uygun olarak saklanır. Sadece kendi isteğinizle vermiş olduğunuz kişisel bilgiler tarafımızdan toplanır. Kişisel bilgiler sadece sizin tarafınızdan açıkça ifade edildiği sürece kullanılır. Kişisel bilgiler, istek ve ihtiyaçlarınız için verdiğiniz online siparişleriniz ile ilgili olarak yaptığınız servis, anket ve sorguları yerine getirmek için kullanılır. Her zaman için kişisel bilgilerinizin kullanılması ve depolanmasına dair talebinizi geri çekme hakkına sahipsiniz. Açıkladığınız tüm bilgiler sadece firmamızca depolanır ve tutulur. Hiçbir koşulda, kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslar ile onayınız olmadan paylaşılamaz. Ayrıca, kayıtlı bilgiye üçüncü şahısların istenmeyen girişlerini önlemek için engelleyici tedbirler alınmıştır.Herhangi bir bilgi değişikliği istediğinizde veya her türlü sorunuz ve öneriniz için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

SORUMLULUK SINIRLAMA

Web sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak yayınlanan bilgiler yasal herhangi bir yükümlülük taşımamakla beraber Envita Su Analiz Cihazları ve Çevre Teknolojileri Ltd. Şti., bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu sebeple kesinlik ve bütünlük ile ilgili sorumluluklar hariç tutulmuştur.