Ceyhun Atuf Kansu Cd. 1372. Sokak No:12/A-B-2 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
+90 312 222 56 06

Q45H / 65 Klor Dioksit Ölçüm Sistemi

ATI’nin Model Q45H/65 Klor Dioksit Analizörü endüstriyel dezenfeksiyon sistemlerinin izleme ve kontrolü için tasarlanmıştır. Klor dioksit içme suyu arıtımında, soğutma suyunda ve gıda sektöründe kullanılan çok güçlü bir dezenfektandır. Etkili bir dezenfeksiyon sağlarken dezenfeksiyon yan ürünlerinin oluşmasını önlemek için klor dioksit konsantrasyonu sürekli olarak izlenmelidir.

Çoğu on-line amperometrik ve kolorimetrik monitörlerin aksine, Q45H sistemleri kimyasal reaktif kullanımını gerektirmeyen membran kaplı polarografik sensör kullanır. Q45H sistemi hiçbir hareketli parça içermediği için yanan pompa, motor veya yıpranan hortumlar gibi zorlu servis ihtiyaçları gerektirmez. Standart bakım için gerekli tüm malzemeler ise cihaz seti ile birlikte gelmektedir.

Kurulum son derece kolaydır ve sistem, membranın hazır hale gelmesi için gerekli birkaç saatin sonunda ölçüme hazırdır. Tek gerekli olan sensör yüzeyinden geçmesi gereken sabit bir akış; bu da sabit akışlı akış hücresi ile temin edilebilmektedir. Ölçülen su, ölçümden herhangi bir şekilde etkilenmemektedir ve prosese geri döndürülebilir.

ATI Q45H/65 Klor Dioksit Analizörü ortamdaki Toplam Bakiye Klor’dan minimumda olsa da etkilenmektedir.

İki telli, AC beslemeli yada bataryalı modelleri ile ATI Q45H/65 Klor Dioksit Analizörü bütün klor dioksit ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere üretilmiştir.  Portatif, bataryalı ve veri kayıt özelliği olan modeli ile de her türlü proses çalışması ya da geçici izleme ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Daha da fazla esneklik için cihaz opsiyonel bir pH girişi ile de konfigüre edilebilmekte ve hem ozon hem de pH için analog çıkış üretebilmektedir.

ÜRÜN HAKKINDA

Ürün Adı Teknik Döküman Türü Dili Indirme Linki
ATI Q45H 65 Klor Dioksit Ölçüm Sistemi Broşür eng-flag pdf_logo
ATI Q45H 65 Klor Dioksit Ölçüm Sistemi Teknik Çizim eng-flag pdf_logo