Ceyhun Atuf Kansu Cd. 1372. Sokak No:12/A-B-2 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
+90 312 222 56 06

Q45H / 84 Hidrojen Peroksit Ölçüm Sistemi

ATI Model Q45H/84 Hidrojen Peroksit Monitörü sürekli ağartma veya dezenfeksiyon amacıyla hidrojen peroksit kullanan süreçleri izlemek için tasarlanmıştır. Çoğu on-line amperometrik ve kolorimetrik monitörlerin aksine, Q45H sistemleri kimyasal reaktif kullanımını gerektirmeyen membran kaplı polarografik sensör kullanır. Q45H sistemi hiçbir hareketli parça içermediği için yanan pompa, motor veya yıpranan hortumlar gibi zorlu servis ihtiyaçları gerektirmez. Standart bakım için gerekli tüm malzemeler ise cihaz seti ile birlikte gelmektedir.

Q45H/84 iki farklı akış hücresi seçeneği ile gelmektedir. Sabit akışlı akış hücresi (flowcell), sensör yüzeyinde sabit basınç ve debi oluşturmak için tasarlanmıştır ve bu özel tasarım sayesinde sensör ve okumaları, prosesteki debi ve basınç değişimlerinden etkilenmez., tek yapmanız gereken akış hücresine 400-500 ml/dk debide numune bağlantısı yapmanız. Diğer seçenek ise daha düşük debiler için tasarlanan farklı bir akış hücresi.

İki telli, AC beslemeli yada bataryalı modelleri ile ATI Q45H/65 Hidrojen Peroksit Analizörü bütün hidrojen peroksit ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere üretilmiştir.  Portatif, bataryalı ve veri kayıt özelliği olan modeli ile de her türlü proses çalışması ya da geçici izleme ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

ÜRÜN HAKKINDA

Ürün Adı Teknik Döküman Türü Dili Indirme Linki
ATI Q45H 84 Hidrojen Peroksit Ölçüm Sistemi Broşür eng-flag pdf_logo
ATI Q45H 84 Hidrojen Peroksit Ölçüm Sistemi Teknik Çizim eng-flag pdf_logo