Ceyhun Atuf Kansu Cd. 1372. Sokak No:12/A-B-2 06520 Balgat, Çankaya, Ankara
+90 312 222 56 06

Q45C2 2 Elektrotlu İletkenlik Ölçüm Sistemi

Düşük seviye iletkenlik ölçümleri yüksek saflıktaki su sistemlerinin izlenmesi için kritik derecede önemlidir. Deionizerler, ters osmoz sistemleri, iyon değişimi sistemleri, ısı değiştiriciler yüksek kalitede üretim sağlamak için sürekli olarak iletkenliği takip etmek zorundadırlar.

ATI’nin Model Q45C2 İletkenlik Ölçüm Sistemi yüksek saflıktaki su sistemleri için gerekli olan güvenilir ve doğru düşük seviye iletkenlik ölçümlerini sağlar. Monitörler okuması kolay, sıcaklık veya diğer operasyonel bilgilerin gösterimi için ikinci satırı içeren  bir LCD ekrana sahiptir. İletkenlik yerine direncin izlenmesi gereken proseslerde Q45C2 monitörler µS yerine M-Ohm birimlerinde okumalar için programlanabilir.

Model Q45C2, döngü beslemeli, AC Beslemeli ve Portatif (Datalogglerlı ve dataloggersız) olacak şekilde konfigüre edilebilir.

Model Q45C2, 0-20 ila 0-2000 µS/cm aralığındaki ölçümler için farklı hücre sabitlerinde 2 elektrotlu sensörler kullanır. 2-elektrot sensörler özellikle ultra saf su ve kirlenmenin olmadığı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sensörler 316SS compression fitting ya da sıhhi montaj da dahil olmak üzere birçok montaj konfigürasyonlarında mevcuttur. Bu sensörler daldırma veya saplama konfigürasyonunda monte edilebilir. Hemen her yüksek saflıkta iletkenlik uygulaması için, Q45C2 sistemi, güvenilirlik sağlayacak kullanım kolaylığı ve esnekliği sunmaktadır.

ÜRÜN HAKKINDA

Ürün Adı Teknik Döküman Türü Dili İndirme Linki
ATI Q45C2 2 Elektrotlu İletkenlik Ölçüm Sistemi Broşür eng-flag pdf_logo
ATI Q45C2 2 Elektrotlu İletkenlik Ölçüm Sistemi Teknik Çizim eng-flag pdf_logo